Spring over hovedmenu
Spring over venstremenu

Oversigt over nøglepersoner i Region Midtjylland Øst

Oversigt over nøglepersoner i Region Midtjylland Øst, sorteret alfabetisk efter jobcenter.

Send ikke personfølsomme oplysninger til nedenstående e-mailadresser.

E-mailadresserne er ikke sikrede. Brug derfor jobcentrets sikre e-mailadresse, hvis du har behov for at sende personfølsomme oplysninger.

  • Favrskov: Tea Korfits, tlf. 89 64 42 20, e-mail tehj@favrskov.dk
  • Hedensted: Line Thane Seested, tlf. 79 75 54 87, e-mail line.seested@hedensted.dk
  • Hedensted: Sten Duus, tlf. 79 75 54 25, e-mail sten.duus@hedensted.dk
  • Horsens: Henriette Tirsvad, tlf. 76 29 47 19, e-mail ht@horsens.dk
  • Horsens: Svend Erik Langberg, tlf. 76 29 47 32/40 56 72 31, e-mail sel@horsens.dk
  • Norddjurs: Anna-Lise Breinbjerg, tlf. 89 59 20 36, e-mail alb@norddjurs.dk
  • Odder: Bilge Üsüdür , tlf. 87 80 34 38, e-mail bilge@odder.dk
  • Odder: Jette Margrethe Kristensen, tlf. 24 86 55 42, e-mail jette.margrethe.kristensen@odder.dk
  • Randers: Dan Sonne Hansen, tlf. 20 25 89 42, e-mail dan.sonne.hansen@randers.dk
  • Samsø: Jessica Asp, tlf. 25 20 88 03, e-mail aujea@samsoe.dk
  • Silkeborg: Arne Grønkjær, 29 74 21 35, e-mail ag@silkeborg.dk
  • Silkeborg: Majbrit Thøgersen, tlf. 89 70 54 37, e-mail mt@silkeborg.dk
  • Skanderborg: Charlotte Rasmussen, tlf. 87 94 76 49, e-mail charlotte.bruun.rasmussen@skanderborg.dk
  • Syddjurs: Janne Olsen, tlf. 87 53 51 71, e-mail jaol@syddjurs.dk
  • Aarhus: Alice Serup, tlf. 29 20 79 29, e-mail asej@aarhus.dk
  • Aarhus: Anne-Mette Juhl, tlf. 51 57 64 04, e-mail ajuh@aarhus.dk
  • Aarhus: Louise Koldsø, tlf., e-mail klm@aarhus.dk

Kontakt

Specialfunktionen Job og Handicap

Dannebrogsgade 3,2, 5000 Odense C

33963737

sjh@star.dk

Sidst opdateret: 05-08-2019