Spring over hovedmenu
Spring over venstremenu

Oversigt over nøglepersoner i Region Midtsjælland

Oversigt over nøglepersoner i Region Midtsjælland, sorteret alfabetisk efter jobcenter.

Send ikke personfølsomme oplysninger til nedenstående e-mailadresser.

E-mailadresserne er ikke sikrede. Brug derfor jobcentrets sikre e-mailadresse, hvis du har behov for at sende personfølsomme oplysninger.

  • Holbæk: Laila Rosengaard Madsen, tlf. 72 36 70 26, e-mail laim@holb.dk 
  • Holbæk: Charlotte Dinesen, tlf. 72 36 62 06, e-mail chadi@holb.dk
  • Holbæk: Kirsten Redke, tlf. 72 36 83 07, e-mail kirr@holb.dk
  • Køge: Elisabeth Henrichsen, tlf. 56 67 65 47, e-mail e.henrichsen@koege.dk
  • Køge: Helle Kolbe Meldgaard, tlf. 56 67 65 19, e-mail helle.meldgaard@koege.dk
  • Køge: Anita Holm Dalsgaard Olsen, tlf. 20 36 68 44, e-mail anita.olsen@koege.dk
  • Køge: Niels Erik Pedersen, tlf. 40 21 88 29, e-mail niels.pedersen@koege.dk
  • Køge: Helle Hansen, tlf. 56 67 27 49, e-mail helle.hansen@koege.dk
  • Køge: Vivi Juhl Petersen, tlf. 56 67 61 68, e-mail vivi.juhl.petersen@koege.dk
  • Køge: Helle Hansen, e-mail helle.hansen@koege.dk
  • Køge: Anne-Sophie Sommer Toft, e-mail ann-sophie.sommer@koege.dk
  • Lejre: Alice Weinsø, tlf. 46 46 46 42, e-mail alwe@lejre.dk
  • Næstved: Randi Hørlyk Buse, tlf. 55 88 66 17, e-mail rbuse@naestved.dk
  • Næstved: Ulla Denk, tlf. 25 45 04 77, e-mail uljde@naestved.dk
  • Odsherred: Simone Sofie Lundgren Larsen, tlf. 59 66 14 31, e-mail sisla@odsherred.dk
  • Ringsted: Lisbet Weimann, tlf. 57 62 64 47, e-mail liw@ringsted.dk
  • Roskilde: Cecilie Klarskov Kilden, e-mail handicapkompensation@roskilde.dk
  • Roskilde: Michelle Elisabeth Rose, e-mail handicapkompensation@roskilde.dk
  • Roskilde: Eva Fabritius Fuglsang, e-mail handicapkompensation@roskilde.dk
  • Slagelse: Lene Bergholdt, tlf. 58 57 47 65, e-mail leber@slagelse.dk
  • Slagelse: Marlene Bilenberg, tlf. 51 44 04 58, e-mail mabil@slagelse.dk
  • Solrød: Ole Milling Haurum, tlf. 56 18 21 07, e-mail oha@solrod.dk
  • Sorø: Bibi Klaudine Emde, tlf. 57 87 69 75, e-mail bkem@soroe.dk
  • Stevns: Katrine Banke Nørgaard, tlf. 24 76 41 45, e-mail katrinen@stevns.dk
  • Stevns: Karen Rasmussen, tlf. 20 59 21 99, e-mail karrasmu@stevns.dk

Kontakt

Specialfunktionen Job og Handicap

Dannebrogsgade 3,2, 5000 Odense C

33963737

sjh@star.dk

Sidst opdateret: 27-10-2022